ALYSS - HIMYM - Jak jsem poznal vaši matku
Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
HIMYM - Jak jsem poznal vaši matku - alyss.cz
     Menu
     Reklama
     Alyss.cz

NIKEE Griffinovi - Family Guy online na nikee.net
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys
Barney Stinson
Barney je tipický sukničkář, který však vždy nosí oblek, jímž se chce odlišit od stáda ovcí. Barney odsuzuje vztahy a je často tvrdohlavý a snaží se stát si za svým ať se děje co se děje. Barneyho jsme také mohli vidět, že měl problémy s hazardem, které se snaží držet pod kontrolou. Mezi jeho další vlastnosti patří metrosexualita, jelikož o sebe rád pečuje. Jeho nejznámější fráze, jež ho během necelých šesti odvysílaných sérií doprovází jsou tyto fráze."Nahoď oblek" - jež si přečetl z letáčku v jedné z epizod, kde vzpomínal ma Shanon. Jeho další je - "Bude to legend- počkej si- dární" jež používá prakticky v souvislosti s čímkoliv. "Už se znáš s Tedem?" - jež používá jako způsob, jak začít rozhovor s velice atraktivní ženou, u kterých má Ted pocit, že nikdy neuspěje."Boží" říká často ve svých monolozích.

Robin Scherbatsky
Robin je novopečená reportérka, která se přistěhovala do New Yourku z Kanady, její rodné země. Jako mladá se stala teeneger oblíbený ve společnosti, kvůli vystupování v kapele. Sama Robin s tímto původem má jistý problém. Robin se nechce vázat a svým charakterem je podobná Bareymu. Po vztahu s Tedem a Gaylem s kterými se rozešla, kvůli tomu, že se nechce výzat a hlavně kvůli vlastní kariéře. Tu považovala vždy za důležitější. Neuvěřitelné se stalo skutečností a sama Robin začal sdílet svůj čas s Barneym.

Ted Mosby
Ted je romantický snílek, který touží po tom co nejdříve si založit rodinu a postavit si vlastní dům splodit děti a žít si svůj vlastní malý americký sen, ale to se mu dlouhodobě nedaří do té doby než poznal vaši matku. Povoláním architekt, po čase začne učit architekturu na vysoké škole. Za svého nejlepšího přítele považuje Marshalla.

Marshall Eriksen
Marshall studuje právnickou fakultu a kdykoliv potřebuje Barney právníka, vždy mu stojí Marshall za zády. Pochází z velké rodiny, která bydlí ve městě St.Cloud v Minesotě. Marshall se zasnoubil s Lilly a bydlí společně s tedem v jednom bytě nad barem, kde se schází každý večer.

Lily Aldrin
Lily je jedna z učitelek v mateřské škole. Po čase se nastěhovala ke svému snoubenci a nejlepšímu kamarádovi Marhalla a to k Tedovi. Po čase zjistí, že z jejího bývalého podnájmu se stala čínská restaurace. Má ráda pořádek a miluje malování společně s Marshllem. Kvůli tomu vznikne jedna větší pomlka v jejich vztahu, když si chce Lily splnit svůj dětský sen a to malovat. Po čase zjistí, že udělala chybu a chce se vrátit zpět k Marschlovi. To se jí po nějaké době podaří.
   © Alyss 2012
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com